9 סיבות למה לבצע השתלת שיער בישראל

9 סיבות למה לבצע השתלת שיער בישראל

תוכן עניינים

תחום השתלות השיער בארץ ובעולם הפך להיות תחום בו הביקושים עולים מדי שנה. הבשורה כי ניתן להשיב את השיער הטבעי לראש שלנו כמו גם בחלקים נוספים בגוף, פרשה לה כנפיים בכל העולם. הטיפול הפך להיות זמין ונגיש ליותר ויותר אנשים ובשנים האחרונות אף לנשים, דבר שלא היה פופולארי בעבר. יותר ויותר נשים אמיצות מבצעות את הפרוצדורה הזו, שהיתה שנים ארוכות נחלתם הכמעט בלעדית של הגברים. נשים שהסכימו לחשוף את התהליך שלהם ואת התוצאות, נתנו במה ותקווה לנשים בכל העולם וגם אצלנו כאן בישראל.
התקרחות אצל גברים ונשים מתחילה בסיבות הורמונליות, אבל כיום יודעים להגיד ולהוכיח מדעית כי גם שינויים באקלים, תזונה, עישון, ירידה במשקל והריונות, יכולים להוות טריגרים לנשירת שיער וחיזוק תהליך ההקרחה. השתלת שיער לנשים וגברים בטכניקות החדשות שיש לשוק להציע כיום, מצליחה להוכיח מעל לכל ספק שאפשר להחזיר שיער למקומות שנשר בהם שיער או שלא היה מלכתחילה.
ישראל היא מעצמה עולמית כמעט בכל תחום. בארץ שלנו צמחו חברות הייטק שעשו אקזיטים בלתי נשכחים, יש לנו זוכי פרסי נובל באחוז חריג לגודל האוכלוסייה שלנו. יש לנו פה רפואה מתקדמת ופורצת דרך כמעט בכל תחום, חקלאות, מדע טכנולוגיה. בכל תחום ישראלים יודעים להוביל את השוק העולמי. אז בואו נדבר על סיבות מספיק טובות להשאיר את הכסף שלנו בישראל – ולבצע השתלות שיער בארץ.

פיקוח רפואי. השתלות שיער בישראל

מחויבות להתבצע על ידי רופאים ובפיקוח רפואי מלא לאורך כל תהליך ההשתלה. הנחיה שהיא מותאמת לכל מדינות המערב ופחות בטורקיה. בטורקיה רוב מוחלט של מבצעי ההשתלה הינם טכנאים. ביצוע השתלת שיער מערבת גם קבלת החלטות בנוגע לסינון מטופלים על רקע מחלות והיסטוריה רפואית. גם ההחלטה מי מתאים או לא לביצוע השתלה קשורה בפרמטרים פיזיים של אזור תורם ואזורי השתלה, ומחייבת קבלת החלטה אחראית שלא תגרור נזק בעיקר לאזור התורם. תהליך ההשתלה מחייב ביצוע הרדמה מקומית המורכבת מהזרקה של לידוקאין ואדרנלין לאזורי העבודה על הקרקפת. מדובר על עשרות זריקות שמבוצעות להרדים שטחי עבודה גדולים, גם מאחורי הראש וגם בקדמת הראש – אלו מבוצעות בארץ על ידי רופא בלבד, כמו גם חלקים משמעותיים נוספים בתהליך ההשתלה. כולם תהליכים שמערבים כירורגיה עדינה באזור הראש וכאמור ברוב המדינות המערביות טיפולים מהסוג הזה מחייבים ביצוע על ידי רופא בלבד.

נוחות. הביצוע בישראל מאפשר ללקוח את הנוחות

הנדרשת לסיים הליך ארוך ומשמעותי ולחזור לביתו שלו, למיטה שלו, במקום לסיים השתלה במדינה זרה וללכת לישון בבית מלון, לא להיות קרובים לבני משפחה שיכולים לעזור ולתמוך ברגעים האלו. זה יתרון ענק לסיים השתלה וללכת לבית שלך לפינה שלך למקלחת שלך ולא לעבור טיסות חזרה לארץ, זמן המתנה במעברים וכו' – תהליך מתיש למי שרק הרגע עבר השתלת שיער.

היגיינה. שיקולי היגיינה חשובים מאוד בשמירה על השתלה.

רוב אזורי הקרקפת לאחר ההשתלה פצועים פתוחים ויכולים להזדהם בקלות יחסית. אחד הסיבוכים היותר שכיחים ולא הפיכים אחרי השתלה הוא זיהום. במידה ומתרחש תהליך של זיהום באזורי ההשתלה, אחד הסיכונים הוא שבאזור הזיהום יתרחש נזק לזקיקים כך שלא יצמח באזור הזיהום שיער. תהליך הריפוי באזור לוקח זמן ומחייב טיפול אנטיביוטי ארוך יותר מהרגיל ופיקוח רפואי עד לסיום החלמה מלאה של האזור. אחרי השתלת שיער נכון להיות בבית לפחות 3 ימים, בסביבה נקיה.

הטורקים לא המציאו את הגלגל. השתלות שיער מבוצעות בכל העולם

בשיטות זהות ובטכנולוגיה זהה לחלוטין. אין שום ייחודיות לא בטכניקה ולא בציוד שיש בטורקיה. כיום יש לנו בארץ גם ידע, גם ניסיון וגם ציוד מתקדם כדי לבצע השתלות מעולות. בישראל ישנם כיום רופאים צעירים שלמדו את שיטות ההשתלה, התשלמו ברחבי העולם (גם בטורקיה) ונמצאים כבר עם רזומה מרשים של השתלות ותוצאות באמתחתם. ההשתלה בטורקיה זולה יותר, וזהו פרמטר מספיק משמעותי למשוך עניין וכמות מושתלים גדולה מכל העולם. לעיתים זו סיבה מספיק טובה ללקוח לוותר על השתלה בישראל. בסופו של יום מדובר על פעולה שדורשות מיומנות הנרכשת על ידיי ניסיון גם של הרופאים וגם של צוות הטכנאיות. זוהי פעולה ידנית אסתטית לא מורכבת במיוחד.
הרופאים שלנו בישראל יודעים את העבודה ויש להם כבר כמה שנים של התנסות בתחום.

למה לפרנס אחרים? למה לא להשאיר את הכסף שלכם פה בארץ?

תחשבו על זה רגע. זו תעשיה שמגלגלת מיליונים ומפרנסת אלפי עובדים בכול העולם. מיליוני שקלים יוצאים מהמדינה בכל שנה לטובת השתלות שיער שלא מבוצעות בארץ. אחת הטענות היא שאין בישראל מספיק ניסיון. אין פה פשרה על איכות ההשתלה, המחיר קצת יותר גבוה, אבל אם מורידים את הוצאות "הבזבוזים" בדיוטי ובשווקים של טורקיה, אתם משווים את המחיר והשארנו יותר משפחות בישראל שיתפרנסו בכבוד.

תוצאות מעולות. כיום יש מגוון גדול של רופאים המבצעים השתלות פה בארץ עם תוצאות מעולות. יש הוכחות שזה אפשרי – תבדקו ברשתות החברתיות שם תמצאו פרסומים של תוצאות שמבוצעות פה בארץ. מאות השתלות מעולות כל שנה.

מחירים. המגמה בארץ היא לשמור על רמה גבוהה

של ביצוע לצד מחירים סבירים. לצמצם את הפערים מול הביצוע בחו"ל. לעולם ישראל תהיה יקרה יותר מטורקיה. עלות כוח אדם בטורקיה היא משמעותית זולה יותר גם בשל הבעיות שיש לטורקיה בכלכלה שלה. גם העובדה כי הביצוע בטורקיה לא נעשה על ידי רופאים שהוא דרג מבצע יקר יותר בכול העולם, מוזילה את מחיר ההשתלה. ברוב המקומות הפער יכול להיות כמה אלפי שקלים בודדים. מי שמחפש יוכל למצוא אלטרנטיבות מעולות שיכולות לקחת אחריות, שיש להם תוצאות מפורסמות של לקוחות לפני ואחרי השתלה והכי חשוב לקוחות מאוד מרוצים.

עידן חדש. לישראל היה בעבר שם לא טוב בהשתלות שיער

שנים שלטו בשוק מספר "שחקנים" מאוד מצומצם שביצעו השתלות מאוד קטנות בכמות הזקיקים. כיום מסתובבים בישראל עשרות גברים שביצעו בארץ השתלות לפני עשור שנים ויותר, להם ישנה תוצאה מוגבלת, לא יפה ולא צפופה ובטח לא עומדת בשום השוואה מול הרעמות הגדולות שהתוצאות של טורקיה מתהדרות בהם. וזה עשה שם רע לתעשייה בישראל אין ספק. אבל היום אנחנו בעידן אחר. כיום רופאים צעירים נמרצים עם חוש אסתטי גבוה במיוחד, כובשים את השוק ומצליחים לייצר פה השתלות שיער מעולות טבעיות וצפופות.

הביצה והתרנגולת. ככל שיותר לקוחות יבחרו להישאר ולבצע את התהליך בישראל,

כך כולנו נרוויח יותר השתלות טובות ויפות שיבוצעו פה בארץ, יציפו את השוק הישראלי ויצליחו לשכנע את כל הסקפטיים שזה אכן אפשרי. כמו בכל תחום שאנו מצטיינים, יבוא היום שישראל תהפוך למדינה שאחרים חפצים לבצע בה השתלת שיער. זה כבר ממש פה קרוב מעבר לפינה.

תוכן עניינים

צור קשר