10 סיבות להשתלות שיער בישראל

10 סיבות להשתלות שיער בישראל

תוכן עניינים

השתלות שיער בארץ ובעולם הפך להיות תחום שהביקושים בו עולים כל שנה
הידיעה שאפשר להחזיר שיער טיבעי על הראש שלנו, ובנוסף גם בעוד חלקים נוספים בגוף שבם יכול להיות חסר שיער כגון זקן גבות כיסוי צלקות הקטנת קו מצח ועוד, פורסת כנפיים בכול העולם.
הטיפול הפך להיות ממשי זמין ונגיש ליותר ויותר אנשים.
בשנים האחרונות נכנסו לתחום גם יותר נשים מה שלא היה פופרלי בעבר.
יותר ויותר נשים אמיצות שביצעו את הפרוצדורה הזו שהיתה נחלתם של גברים כמעט בלעדית שנים ארוכות, נשים שהסכימו לחשוף את התהליך שלהם את התוצאות שלהם ונתנו במה ותקווה לנשים בכול העולם וגם אצלנו בישראל.
אנו רואים יותר גברים שמתקרחים בגילאים צעירים מאוד בטח בהשוואה לעשור קודם.
אבות שמגיעים לייעוץ עם שיער על הראש אבל הילדים בני 20 כבר קרחים.
סיבות להתקרחות אצל גברים ונשים מתחילה בסיבות הורמונליות אבל כיום יודעים להגיד ולהוכיח מדעית כי גם שינויים באקלים תזונה עישון שינויים דרסטיים כמו ירידה במשקל הריונות יכולים להיות טריגרים לנשירת שיער וחיזוק תהליך ההקרחה.
אז הצורך קיים וגם הפיתרון.
השתלת שיער לנשים וגברים בטכניקות החדשות שיש כיום לשוק הזה להציע מצליחה להוכיח מעל לכל ספק שאפשר להחזיר שיער למקומות שנשר בהם שיער או שלא היה מלכתחילה.

ישראל היא מעצמה עולמית כמעט בכול תחום שהיא נוגעת בו.

מהארץ שלנו צמחו חברות הייטק שעשו אקזיטים מטורפים יש לנו זוכי פרסי נובל באחוז חריג לגודל שלנו בעולם. יש פה רפואה מתקדמת ופורצת דרך כמעט בכול תחום.
חלקאות מדע טכנולוגיה.
בכול תחום ישראלים יודעים להוביל את השוק העולמי.
אז בואו נדבר על סיבות מספיק טובות להשאיר את הכסף שלנו בישראל ולבצע השתלות שיער בארץ.

בואו נבחן 10 סיבות למה כדאי לבצע השתלת שיער:

  1. שיער על הראש קשור לביטחון העצמי באופן ישיר. מי שחסר לו שיער על הראש מרגיש קירח תרתי משמע. נשים וגברים משקיעים שעות ארוכות בניסיון לכסות ולהסתיר את החוסר הזה. אז אם אתם מתאימים להשתלה (ולא כולם מתאימים ), למה לא לעשות בעצם? צריך לגייס אומץ לחוות שינוי ולהסכים להיכנס לתהליך. צריך להתחיל מפגישת ייעוץ פרונטלית – אל תתפשרו על פחות מייעוץ פרונטלי לפני שאתם מחליטים מחליטות על מהלך משמעותי זה
  2. זה כבר לא כזה יקר. הביקוש הגדול הוריד מחירים בצורה גלובלית. אפילו פה בישראל אפשר כבר למצוא מחירים שפויים יותר בשנים האחרונות. בעבר השתלות שיער היו נחלת לקוחות עשירים ומפורסמים שיכלו להרשות לעצמם תהליך שכזה. בעשור האחרון אנו מוצאים את טורקיה מובילת ההשתלות במחירים שווים לכל כיס, במרחק של לא יותר משעתיים טיסה.
  3. השתלות שיער בטורקיה אפשר למצוא במגוון מחירים החל מ-10,000 ₪ ועד 18,000 ₪
  4. בשנים האחרונות, יותר ויותר רופאים ובעלי עסקים גם בישראל הבינו את השוק והפוטנציאל, ומאפשרים כיום לבצע השתלות שיער מעולות במחיר שפוי. טווח המחירים בישראל יכול לעמוד על החל מ-13,000 ₪ ועד 20,000 ₪.
  5. השתלת שיער טבעי היא פיתרון קבוע שלא מצריך תחזוקה רבה מידי. נוכל לראות המלצות לתחזוקה בשנה הראשונה לאחר ההשתלה, אך לאחר מכן מדובר בטיפול רגיל כמו בשאר השיער שיש על הראש, ואשר אינו מצריך פעולות מיוחדות ספציפיות לשיער המושתל. מרבית הפתרונות המוצעים על המדף מצריכים תחזוקה והוצאה כספית קבועה וגדולה, כאשר הפסקה שלהם יכולה לגרור לעיתים נשירה מוגברת.
  6. השתלת שיער טבעי היא פרוצדורה אסתטית יחסית קלה ושטחית. זה לא ניתוח. זה לא מצריך הרדמה כללית, זה לא מצריך חדר ניתוח. התהליך מבוצע תחת הרדמה מקומית – זריקות ההרדמה יכולות להיות כואבות אבל נסבלות לגמרי. מדובר על פרוצדורה שאורכת בין 6-10 שעות עבודה תלוי בגודל ההשתלה.
  7. השתלת שיער צריך לעשות מוקדם יותר מאשר מאוחר – למה לחכות? ככל שמקדימים להשתיל שיער, גם האזור התורם עשיר, גדול וחזק וגם אזורי ההשתלה מעורבים בשיער טבעי שמחזק את נראות ההשתלה.
  8. השתלת שיער צריכה להיות מבוצעת בידיים מיומנות מנוסות ועם ידע ויכולות אסתטיות. הביצוע של הפעולה מתרחש באזור חשוף ובקרבה לפנים ולכן חשוב לדייק בבחירת מבצע הפעולה.
  9. השתלת שיער חייבת להיעשות ע"י רופא? בטורקיה שהיא בירת ההשתלות העולמית רוב מוחלט של ההשתלות לא מבוצע ע"י רופאים אלא רק בפיקוח רופאי. הפעולה עצמה שהיא ארוכה וסיזיפית מבוצעות ע"י משתילים בדרג אקדמאי, אותו מאפשרת הרגולציה בטורקיה – אחים, אחיות פרמדיקים וטכנאים ממקצועות הפרא רפואי. בישראל הרגולציה מחייבת ביצוע השתלה ע"י רופא, אבל גם פה בישראל השתלת שיער חייבת שילוב ותמיכה של טכנאיות שעוזרות בתהליך ההשתלה.
  10. השתלת שיער מורידה שנים בנראות של הפנים. הנראות שלנו עם ובלי שיער נבחנה באלפי סקרים בעולם – שיער מלא ושופע הוא הוא סמל סטטוס של נראות צעירה ובריאה.בשיער יש עוצמה וכוח – ממש כמו בסיפור התנכי של שמשון הגיבור. במחלפות הראש שלו היה טמון כוח שגברים ונשים מחפשים אותו. היעדר שיער על הראש יכול להחליש גם רגשית וגם פיזית

לסיכום,

גברים ונשים מחפשים כבר שנים את הפתרון הנכון לעצור נשירת שיער ולנסות להחזיר את השיער לראש. השתלת שיער יכולה להיות פיתרון משמעותי לשיער חסר גם באזורים כמו גבות וזקן. כדאי לבדוק ביותר ממקום אחד ולקבל יותר מחוות דעת אחת. תדאגו לתאם ציפיות, לא כל ההשתלות נראות זהות.
גיל, מצב רפואי, סוג שיער, אזור תורם ואזור הקרחה – כל אלו פרמטרים שונים מאדם לאדם ויש לבצע התאמה אישית לפני שנכנסים לתהליך. השתלת שיער גרועה מאוד קשה לתקן. עוגמת הנפש לעבור תהליך ארוך כזה ובסוף לא לצאת מרוצים – יכול להיות מאוד מאכזב.
בהצלחה

תוכן עניינים

צור קשר