איפה הכי כדאי לעשות השתלת שיער?

איפה הכי כדאי לעשות השתלת שיער?

תוכן עניינים

כיצד לבחור את סוג השתלת השיער המתאים לצרכים שלך

כשמדובר בהשתלות שיער, סוג ההליך שתבחר תלוי במידה רבה בצרכים הייחודיים שלך.

ישנם שלושה סוגים עיקריים של השתלות שיער: השתלת יחידת זקיקים (FUT), מיצוי יחידה זקיקית (FUE) וניתוח להפחתת קרקפת.

השתלת יחידת זקיקים היא הליך כירורגי הכולל הסרת רצועת עור מהחלק האחורי או מצידי הראש, ניתוח זקיקים בודדים מרצועת עור זו ולאחר מכן העברתם לאזורים מקריחים.

היתרון העיקרי של FUT על פני FUE הוא שהוא נותן למנתחים שליטה טובה יותר על כמה שתלים מוסרים והיכן הם ממוקמים. החיסרון הוא שיש צלקות בחלק האחורי או בצידי הראש, כמו גם אי נוחות מסוימת במהלך ההתאוששות.

מיצוי יחידה זקיקית הוא הליך לא ניתוחי שבו מנתחים שואבים זקיקים בודדים מאזור תורם בקרקפת עם מחט קטנה ואז מניחים אותם.

אנטומיית שיער וקרקפת

השתלת שיער היא הליך כירורגי המעביר שיער מהחלק האחורי של הראש לחלק הקדמי של הקרקפת.

השתלת שיער מתבצעת בדרך כלל בשני שלבים, וישנם גורמים רבים שבאים לידי ביטוי כאשר מחליטים על המקום הטוב ביותר לבצע השתלת שיער.

השלב הראשון נקרא השתלת יחידת זקיקים (FUT) והוא כולל הסרת רצועה של עור נושא שיער שנחתך לאחר מכן ליחידות זקיקים בודדות. יחידות זקיקים אלו מושתלות לאחר מכן באזור שבו יש דילול או התקרחות. השלב השני נקרא Follicular Unit Extraction (FUE) והוא מסיר יחידות זקיקים בודדות מבלי להשאיר צלקות, מה שהופך אותו לאופציה אטרקטיבית עבור אנשים שיש להם דלילות על גבי הקרקפת.

המקום הטוב ביותר לבצע השתלת שיער תלוי במה שאתה מחפש: עלות, מיקום, ניסיון וכו'. אם כי באופן כללי, אם אתה מחפש תוצאות באיכות גבוהה עם עלויות נמוכות אז הודו

למה לצפות לאחר השלמת הליך השתלת השיער שלך

אם אתה שוקל השתלת שיער, הצעד הראשון הוא להתייעץ עם רופא בעל מוניטין כדי לקבל אבחנה מדויקת. לאחר מכן, הרופא יוכל להמליץ על אפשרות הטיפול הטובה ביותר לצרכים שלך.

ההחלטה היכן לבצע הליך השתלת שיער יכולה להיות קשה. ישנם גורמים רבים שאתה צריך לקחת בחשבון כאשר אתה בוחר היכן הוא המקום הטוב ביותר עבורך. אחד הגורמים החשובים ביותר הוא העלות.

כדאי גם לקחת בחשבון עד כמה המתקן נגיש ונוח, כמו גם עד כמה המנתחים שלו מנוסים ומיומנים.

לבסוף, עליך לוודא שיש להם מערכת טיפול ומעקב מצוינת לאחר הניתוח – חשוב שהם עוקבים אחר ההתקדמות שלך לאחר הניתוח ויספקו כל סיוע הכרחי אם משהו משתבש או אם יש סיבוכים כלשהם. .

השתלות שיער קיימות כבר עשרות שנים, אך הן עדיין בחירה פופולרית עבור אלו המחפשים לכסות נקודות קרחות או להוסיף נפח לשיער דליל. ההליך התפתח עם השנים, וישנן מספר דרכים שונות לעשות זאת.

הסוג הנפוץ ביותר של השתלת שיער הוא השתלת יחידת זקיקים (FUT). שיטה זו כוללת לקיחת רצועת עור מהחלק האחורי או מהצד של הראש וחיתוך ממנה זקיקים בודדים. לאחר מכן מושתלים הזקיקים בקרקפת שלך על מנת להצמיח מחדש שיער. FUT נמשך בדרך כלל כשלוש שעות, עם שעה נוספת הדרושה להרדמה וזמן החלמה. זה גם סוג ההשתלה היקר ביותר, בעלות של למעלה מ-7,000 דולר, תלוי איפה אתה גר וכמה שיער אתה רוצה להשתיל.

האפשרות השנייה ידועה בשם Follicular Unit Extraction (FUE), שהיא הרבה פחות פולשנית מהמקבילה שלה. במקום להסיר את א

עלויות של השתלת שיער

בכל הנוגע להשתלת שיער, ניתן לבחור בין שתי אפשרויות: לעשות זאת בעצמך בבית או ללכת לאיש מקצוע.

השתלת עשה זאת בעצמך היא האפשרות הזולה ביותר, אך יש לה גם את מירב הסיכונים. זה דורש הרבה זמן ומאמץ מצידכם ואין ערובה שתהיו מרוצים מהתוצאות. נוסף על כך, אתה עלול בסופו של דבר להזיק לשיער שלך אפילו יותר מבעבר.

האפשרות המקצועית יקרה יותר, אך היא גם מציעה תוצאות טובות יותר. הניתוח יבוצע על ידי מומחה שיודע מה הוא עושה ובעל ניסיון של שנים בתחום זה. הוא גם יציע טיפול טוב יותר לאחר הניתוח לשיער שלך, מה שאומר שיהיו לך פחות סיכויים להיות לא מרוצה מהתוצאה הסופית.

עלות ניתוח השתלת שיער נקבעת לרוב על פי ההליך, מומחיות המנתח וצרכי המטופל. העלות הממוצעת להשתלת שיער נעה בין 4,000 ל-10,000 דולר.

ניתן לחלק את העלות של ניתוח השתלת שיער לשלוש קטגוריות: דמי הליך, שכר מנתח וטיפול לאחר ניתוח.

תוכן עניינים

צור קשר